Novinky

Novinky v sortimentu

Dnes bylo doplněno zboží o následující

Novinky:

 

Stálice:

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

Štrykovací partyja 10. 1. 2020

Již tento týden se uskuteční letošní první štrykovací partyja v Babyfitu (Krásnoarmejců 26a, Ostrava). Zpříjemněte si páteční dopoledne háčkováním, pletením, kafem či čajem v dobré společnosti. Pro děti je tradičně k dispozici hernička.

10.1. seslost

 

Pokud si přejete donést objednávku tam nebo se chcete podívat na konkrétní přízi, napište mi a domluvíme se. Těším se na Vás!

Událost na FB:

https://www.facebook.com/events/845859462536085/

Informace k vánočnímu setkání 20. 12.

Přiblížil se nám čas vánočního setkání, které se bude konat již tento pátek 20. 12. v čase 15 - 18h. Zázemí nám opět poskytne BabyFit Ostrava (adresa Krásnoarmejců 26a, Ostrava Zábřeh). 

Sebou prosím vezměte drobný ručně dělaný (nemusí být háčkovaný či pletený) dáreček, kterými se potom vzájemně obdarujeme. Pokud by jste chtěly donést i trochu cukroví na ochutnání, budeme jenom rádi. 

Pro účastníky bude nachystaná dodatečná vánoční sleva na nákup do našeho obchodu, kterou budete moci uplatnit až do konce února 2020. 

Děti jsou u nás tradičně vítány, bude pro ně připravena herna s oblíbenou molitanovou stavebnicí. 

Těšíme se na Vás, Blanka

 

Everyday již i u nás

Od dnešního dne máte možnost zakoupit velice oblíbenou akrylovou přízi Everyday i v našem e-shopu. Jedná se o antipillingový (protižmolkující) akryl, který má širokou škálu barev a je vhodný pro všechny možné i nemožné háčkovací a pletací projekty. Barvy budeme doplňovat. Fotografie produktů budou nahrány v nejbližších dnech. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.