Novinky

Workshop 19. 7. 2020

Krásný den,

na červenec jsem si pro Vás připravila workshop na háčkovanou síťovanou halenku, který se bude konat 19. 7. 2020 (neděle) v čase 15-18 h. Halenka je oblíbená především díky svému celoročnímu využití. Můžete ji nosit přes tílko, tričko nebo jen tak přes plavky. 

IMG_20200608_144610-01

Řeknu Vám, jak na to, naučím Vás vzorek a vysvětlím spojení rukávů, předám osobní zkušenost z vlastní háčkované halenky. Barevnost,  velikost a materiál si volíte sami. Osobně doporučuji přízi Jeans/Gina, háček č. 4,5.

Cena workshopu je 300,- Kč, platba nutná předem.

V rámci této ceny máte:

  • 2 h osobního workshopu v Klubovně (Velká 63/19, Ostrava)
  • 30 min sdíleného živého vysílání pro případné otázky a rady
  • 14-ti denní on-line podporu v uzavřené skupině na FB.

Materiál si doneste vlastní, mohu Vám donést zakoupenou přízi z e-shopu.

Přihlásit se můžete buď zprávou přes FB nebo meilem na info@fajneklubka.cz

Workshop bude probíhat od 3 lidí.

Těším se na Vaše krásné výrobky, Blanka

IMG_20200625_143633-01

 

 

 

 
Veřejná Štrykovací partyja

Na druhou červnovou sobotu připadá Mezinárodní den ručních prací, pletení, háčkování na veřejnosti. Z důvodu, že tento termín již nejsme schopni zajistit, jsme se rozhodli uspořádat oslavu těchto krásných činností dříve, tj. 7. 6. 2020 (neděle).

 

Přijměte mé pozvání a přijďte si s námi zaháčkovat, plést, posedět, popovídat a u toho si dát něco dobrého.  Vše se odehraje v Cukrárně u babičky v centru Ostravy v odpoledních hodinách 15 - 17h. Svoji účast potvrďte do čtvrtka, buď na facebookové události ( https://www.facebook.com/events/258966821879615/) nebo e-mailem na info@fajneklubka.cz

 

Těším se na společné setkání, Blanka 

 

 

 

Duhová klubíčka na objednávku

Objednejte si duhové klubíčko dle svého přání

 

Vyberte si z již existujících barevných kombinací nebo si vymyslete svoje vlastní. Krom barev můžete taktéž kombinovat s počtem nitek a velikostí klubíčka, které uspokojí i ty nejnáročnější.

 

Svoji objednávku zašlete e-mailem  na info@fajneklubka.cz do 1. 6. 2020.

 

Odkaz na výrobce přízí najdete tady

 

 

Povídání u kafíčka 18.4.

Krásný den,

dovolte mi Vás pozvat na další povídání u kafíčka, které se uskuteční dne 18. 4. 2020 od 13h. Po Krampolince a Bandorce si můžete zpříjemnit sobotní odpoledne s Vendulkou. Odkaz na její webové stránky najdete zde

Povídání u kafíčka (6)

 

Pokud nemáte facebook, můžete si celý rozhovor pustit ze záznamu na YouTube kanálu Fajnych klubek.

 

Mějte se krásně, Blanka

Povídání u kafíčka

Milé ženy,

 
chtěla bych nám zpříjemnit tento společný čas, a proto jsem moc ráda, že Vám můžu představit svůj nový projekt "Povídání u kafíčka". O co se jedná?
 
Na pravidelné týdenní bázi se budeme společně setkávat na facebookových stránkách Fajne Klubka při živém vysílání, kde na Vás budu čekat s mým hostem. Vždy to bude osoba, pro kterou je háčkování srdeční záležitostí a díky které můžeme tvořit i my. 
 
První povídání proběhne v sobotu 4. 4. 2020 ve 13 h.  Dozvíte se, jak vymýšlí návody, kde bere inspiraci na nové vzory, s jakými klubíčky se jí dobře háčkuje a mnoho dalšího. A o kom je řeč? No přeci o ...
 
 
 
 
 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.