Pozor dočasné omezení při přepravě balíčků domů. Při vyčerpání denního limitu může být zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

Novinky

Naše výrobky v CVRKU

Krásný den,

 

již od prosince můžete zakoupit naše háčkované výrobky v ostravském kamenném obchodě CVRK. A kde jej najdete? V centru Ostravy, kousek od Masarykova náměstí (adresa je: Vojanova 204/2, Moravská Ostrava). I když jsou obchody aktuálně vládou uzavřené, fungují jim výdejová okénka, stačí jim napsat:-)

Vytvořila jsem také novou facebookovou skupinu zaměřenou pouze na mnou vytvořené háčkované produkty. Najdete ji zde

 

Chcete-li něco uháčkovat v jiné barvě, velikosti nebo i něco co jste u mě na fotkách nenašli, napište mi na info@fajneklubka.cz a domluvím se.

 

Krásný den, Blanka

 

 

Lednová akce

Nakupte v lednu příze a další sortiment v hodnotě 1 000 Kč (bez dopravy a dobírky) a obdržíte klubíčko příze Elite jako dárek :-)

Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání

POZOR omezení při dopravě domů

Dobrý den,

 

vzhledem k dalším množstevním omezením kurýrních služeb u Zásilkovny, kteří jsou využíváni při dopravě balíčků na adresu, se může stát následující. V případě vyčerpání maximálního denního limitu kurýrů a nemožnosti předání zásilky kurýrům, může být zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

Proto, prosím, tuto skutečnost berte v potaz. Věřím, že s to bude týkat pouze minima balíčků.

 

Děkuji a krásný den, Blanka

Listopadová soutěž

Krásný den,

 

ve spolupráci s paní Míšou alias Mia Handmade - Desing jsme si pro Vás připravily dvě soutěže.

 

První je spjata s našim on-line rozhovorem na facebookových stránkách Fajných Klubek, kde jsme představily podnikání paní Míši a její různé druhy bambulí. Jak můžete soutěžit se dozvíte ve videu. Výherce bude vylosován v sobotu 14. 11. 2020 v dopoledních hodinách na FB stránkách.

balíček - soutěž 2

 

Druhá soutěž je měsíční a platí od 1. 11. - 30. 11. 2020. Stačí nakoupit a uhradit zboží v hodnotě 300 Kč (bez poštovného a dobírky) a jste automaticky přidaní do slosování o tento krásný set bambulek. Výherce budeme losovat v sobotu 5. 12. 2020 v dopoledních hodinách na FB stránkách.

balíčk - soutěž 1

Výhercům budou balíčky zaslány přes Zásilkovnu a platí to pouze pro ČR.

 

Děkuji Mia Handmade - Desing za spolupráci a darování krásných bambulek do soutěže. 

Podívejte se, jaké bambule si u nás můžete zakoupit.

 

Krásný den, Blanka

Ceny dopravy od 1. 11. 2020

Vzhledem ke zdražení dopravních nákladů zajišťované prostřednictvím Zásilkovny, budou  od 1. 11. 2020 upraveny ceny dopravy.

Doručení na výdejní místo Zásilkovny na 66 Kč.

Doručení zásilky na Vámi zvolenou adresu 105 Kč.

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.