Novinky

Everyday již i u nás

Od dnešního dne máte možnost zakoupit velice oblíbenou akrylovou přízi Everyday i v našem e-shopu. Jedná se o antipillingový (protižmolkující) akryl, který má širokou škálu barev a je vhodný pro všechny možné i nemožné háčkovací a pletací projekty. Barvy budeme doplňovat. Fotografie produktů budou nahrány v nejbližších dnech. 

Informace k Vánočnímu workshopu

Již tuto neděli 24. 11.  budeme pořádat vánoční workshop, kde si můžete uháčkovat stromeček (doporučuji začátečníkům) nebo svícen. K úspěšnému zvládnutí Vám stačí umět pouze řetízkové oko a krátký sloupek. Sebou si vezměte háček č. 3 (svícen) nebo 3,5 (stromeček). Pár jich budu mít i sebou.

obrázek

Čas: 15 - 18 h

Cena: 130,- Kč/osobu (obsahuje materiál na jeden typ ozdoby,uháčkujete z něho minimálně 4 stejné výrobky)

Místo konání: BabyFit Ostrava Zábřeh

Tentokráte se nemusíte nikde rezervovat, prostě přijďte :-) Děti jsou vítané. 

Těším se na Vás, Blanka

 

 
Macrame cotton za 77 Kč

Z důvodu zdražení produktu u dodavatele došlo ke zdražení příze Macrame cotton. Děkuji za pochopení, Blanka

Ohlédnutí se za dnešním workshopem 13. 10.

Ahoj,

dnes 13. 10. 2019 proběhl první háčkovací workshop s tématem "Síťovka", kterého se přes (ne)omluvenky zúčastnilo 5 žen.  Podařila se nám vytvořit příjemná atmosféra, ve které jsme jednak udělaly kus práce a také probraly další témata (příze, weby, návody, život:-) 

Začátečníci si vyzkoušeli jak udělat řetízkové oko, dlouhý sloupek a háčkovat do kruhu. Místy nechápavě kroutili hlavou nad pokročilejšími, jak to že "jim to jde tak rychle". Pokročilí odcházeli s větší částí rozpracované síťovky.

Pro sebe si odnáším cenné poznatky, které zakomponuji do listopadového workshopu. Slibuji, že příště již odejdete s hotovým výrobkem:-) 

Krásný večer, Blanka

IMG_20191013_162046      IMG_20191013_162054

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.