Novinky

Povídání u kafíčka

Milé ženy,

 
chtěla bych nám zpříjemnit tento společný čas, a proto jsem moc ráda, že Vám můžu představit svůj nový projekt "Povídání u kafíčka". O co se jedná?
 
Na pravidelné týdenní bázi se budeme společně setkávat na facebookových stránkách Fajne Klubka při živém vysílání, kde na Vás budu čekat s mým hostem. Vždy to bude osoba, pro kterou je háčkování srdeční záležitostí a díky které můžeme tvořit i my. 
 
První povídání proběhne v sobotu 4. 4. 2020 ve 13 h.  Dozvíte se, jak vymýšlí návody, kde bere inspiraci na nové vzory, s jakými klubíčky se jí dobře háčkuje a mnoho dalšího. A o kom je řeč? No přeci o ...
 
 
 
 
 

 

 

Doručování zásilek

Ahoj,

náš e-shop stále funguje:-) Při zvolení doručení Zásilkovnou vybírejte takovou, která je skrz aktuální vládní nařízení otevřená, tzn. trafiky, optiky atd. Pokud si vyberete místo, které je aktuálně uzavřené, odešleme balíček až budou tyto restrikce zrušeny. 

Při osobním předání, prosím, zvažte svůj zdravotní stav a příp. minulé zahraniční cesty z rizikových zemí.  Děkuji!

Krásný den, Blanka

Slavíme 1. narozeniny

Krásný den,

už je to rok, co jsme vypustili naše Fajne Klubka  do světa. A co jsme za tu dobu stihli?

1.narozeniny

 

Rozdali jsme mnoho úsměvů za doručená klubíčka a výrobky.


Zavedli jsme pravidelné měsíční Štrykovaci partyje, které se odehrávají v páteční dopoledne v BabyFit Ostrava. Nejblížší partyja se bude konat 6. března a odkaz na událost do FB události přikládám zde


Předali jsme zkušenosti při workshopech, kde nám zázemí opět propůjčilo mateřské centrum BabyFit Ostrava. Na dalším workshopu 29.3. budeme vytvářet velikonoční zápichy. 


Pomohli jsme znovu objevit hbitost prstů u klientek v Domově Magnolii v rámci háčkovací terapie.

Vytvořili jsme pár návodů.

Zaslali Krampolince přízi Alpine Alpaca, ze které následně vznikla krásná vesta

Zjistili jsme, že je to robota zmaknout krom háčkování i všechna zákoutí podnikání.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na další společný rok. Jako poděkování máte možnost do neděle 8. 3. 2020 nakoupit výrobky Flowers, Ribbon, Alpine Alpaca, Jeans, Jeans plus, Eco cotton se slevou.

Příjemné nakupování a mnoho krásných výrobků, které potěší Vám přeje Blanka

9.2. Workshop na čtení ve schématech

Už jste zdolala první výrobky, víte co znamená, krátký a dlouhý sloupek, uháčkujete podle psaného slova nebo videa, ale návod ve formě schématu Vám uniká? Přijďte to změnit v neděli 9.2. od 15 h. Vysvětlím Vám na konkrétních návodech různých šátků, jak v návodu "číst", jeden šátek si i rozháčkujete, vysvětlím Vám, jak v něm pokračovat a vy si ho pak dokončíte doma.

Sebou si vezměte vhodné klubíčko na šátek  (můžete kouknout zde) a odpovídající háček. Pokud byste chtěli háčkovat menší, doporučuji melírované klubíčko typu Bella Batik.

Cena workshopu je 120 Kč (zahrnuje vstup na 3 hodiny). Děti vítány, bude pro ně k dispozici hernička.

Nutná rezervace na info@fajneklubka.cz 

Těším se na setkání s Vámí, Blanka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.