Pozor dočasné omezení při přepravě balíčků domů. Při vyčerpání denního limitu může být zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

Novinky

NOVÝ DOPRAVCE - ČESKÁ POŠTA

Jsem moc ráda, že mezi našimi novými přepravci mohu přivítat stabilní a stále se rozšiřující Českou Poštu. A jaké služby od ní můžete využít?

1) Balíkovna

S Balíkovnou si můžete nechat uložit balíček až do 20 kg na jedné z mnoha výdejních míst, které nabízí. Můžete si zvolit poštu, depo, obchod, trafiku. V současné době je přes 2 tisíce výdejních míst. Balíkovny na poště mají záruku přednostního odbavení.
Maximální rozměry jsou 70 cm x 50cm x 50 cm

POZOR V TÝDNU 19.4. - 25.4. 2021 běží akce na dopravu zdarma přes Balíkovnu při nákupu vyšším než 500 Kč.

2) Balík na poštu

Nechejte si svůj balíček uložit na jedné z cca 3 000 pošt po celé České republice. Váha zásilky je do 30 kg. Balíčky jsou rozděleny do dvou kategorií dle nejdelší strany, vel. S je do 35 cm a vel. M do 50 cm.

3) Balík do ruky

Nechejte si doručit Váš balíček pohodlně domů pomoci kurýrní služby od České Pošty. Váha zásilky je do 30 kg. Balíčky jsou rozděleny do dvou kategorií dle nejdelší strany, vel. S je do 35 cm a vel. M do 50 cm.

 

Krásný den, Blanka

Zdražení dopravy od 1. 4. 2020 u Zásilkovny

Dobrý den,

 

z důvodu zdražení dopravy od Zásilkovny, jsme nuceni zdražit cenu dopravy i my. Od 1. 4. 2021 budou ceny následovné:

  • Zásilka na odběrné místa do 5 kg: 72 Kč
  • Zásilka domů do 5 kg: 111 Kč
  • Zásilka domů do 10 kg: 132 Kč (tato možnost bude nově přidaná

 

Aktuálně se snažíme zajistit spolupráci i přes jinou zásilkovou službu, abyste měli více možností pro rozhodování.

Krásný den, Blanka

OBJEDNÁVKA KLUBÍČEK MOOL

Krásný den,

 

měníme dodavatele barevných neboli duhových klubíček. Rozhodli jsme se pro novou spolupráci s českým výrobcem, který si motá klubíčka pod názvem MOOL. Můžete si vybrat svoji vlastní barevnou kombinaci nebo již jejich vytvořenou. stejně tak i různý návin. Pokud se rozhodnete vybrat s svoje vlastní kontaktujte mě na info@fajneklubka.cz . Aktuálně je otevřená předobjednávka do 21. 3. 2020 do 18 h. Poté posílám hromadnou objednávku.

Přidávám odkaz  na vzorník barev, pokud byste si chtěli namíchat vlastní originální klubíčko.

A jaké jsou ceny? Stejné jako u dodavatelského obchodu, tzn. 750m za 250Kč, 1000m za 310 Kč, 1200m za 340 Kč. atd.

Věříme, že s touto spolupráci budete spokojeni a vyberete si to svoje pravé klubíčko.

 

Krásný den, Blanka

Naše výrobky v CVRKU

Krásný den,

 

již od prosince můžete zakoupit naše háčkované výrobky v ostravském kamenném obchodě CVRK. A kde jej najdete? V centru Ostravy, kousek od Masarykova náměstí (adresa je: Vojanova 204/2, Moravská Ostrava). I když jsou obchody aktuálně vládou uzavřené, fungují jim výdejová okénka, stačí jim napsat:-)

Vytvořila jsem také novou facebookovou skupinu zaměřenou pouze na mnou vytvořené háčkované produkty. Najdete ji zde

 

Chcete-li něco uháčkovat v jiné barvě, velikosti nebo i něco co jste u mě na fotkách nenašli, napište mi na info@fajneklubka.cz a domluvím se.

 

Krásný den, Blanka

 

 

Lednová akce

Nakupte v lednu příze a další sortiment v hodnotě 1 000 Kč (bez dopravy a dobírky) a obdržíte klubíčko příze Elite jako dárek :-)

Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.