Novinky

POZOR omezení při dopravě domů

Dobrý den,

 

vzhledem k dalším množstevním omezením kurýrních služeb u Zásilkovny, kteří jsou využíváni při dopravě balíčků na adresu, se může stát následující. V případě vyčerpání maximálního denního limitu kurýrů a nemožnosti předání zásilky kurýrům, může být zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

Proto, prosím, tuto skutečnost berte v potaz. Věřím, že s to bude týkat pouze minima balíčků.

 

Děkuji a krásný den, Blanka

Listopadová soutěž

Krásný den,

 

ve spolupráci s paní Míšou alias Mia Handmade - Desing jsme si pro Vás připravily dvě soutěže.

 

První je spjata s našim on-line rozhovorem na facebookových stránkách Fajných Klubek, kde jsme představily podnikání paní Míši a její různé druhy bambulí. Jak můžete soutěžit se dozvíte ve videu. Výherce bude vylosován v sobotu 14. 11. 2020 v dopoledních hodinách na FB stránkách.

balíček - soutěž 2

 

Druhá soutěž je měsíční a platí od 1. 11. - 30. 11. 2020. Stačí nakoupit a uhradit zboží v hodnotě 300 Kč (bez poštovného a dobírky) a jste automaticky přidaní do slosování o tento krásný set bambulek. Výherce budeme losovat v sobotu 5. 12. 2020 v dopoledních hodinách na FB stránkách.

balíčk - soutěž 1

Výhercům budou balíčky zaslány přes Zásilkovnu a platí to pouze pro ČR.

 

Děkuji Mia Handmade - Desing za spolupráci a darování krásných bambulek do soutěže. 

Podívejte se, jaké bambule si u nás můžete zakoupit.

 

Krásný den, Blanka

Ceny dopravy od 1. 11. 2020

Vzhledem ke zdražení dopravních nákladů zajišťované prostřednictvím Zásilkovny, budou  od 1. 11. 2020 upraveny ceny dopravy.

Doručení na výdejní místo Zásilkovny na 66 Kč.

Doručení zásilky na Vámi zvolenou adresu 105 Kč.

 

 

 

Aktuální provoz

Stejně jako na jaře je i teď provoz e-shopu nepřerušen.

V důsledku nařízení je v současné chvíli jen necelé 1 % výdejních míst Zásilkoven uzavřeno. Většinou se jedná o fitness centra, posilovny a sportoviště. Při vybírání výdejních míst mějte toto, prosím, na paměti.

 

Děkuji a krásný den, Blanka

Objednávka od značky Himalaya

Turecká společnost Himalaya nabízí kvalitní příze pro háčkování a pletení pro každé roční období.

V našem sortimentu máte aktuálně možnost zakoupit velice oblíbené akrylové příze Everyday, novinku zimy 2019 akrylovou trojkombinaci Everyday Senfoni,antibakteriální akrylovou přízi Mercan a její melírovanou verzi Mercan Batik, nebo bambusovou přízi vhodnou pro háčkované a pletené čepice, deky, halenky po celý rok Deluxe Bamboo.

 

Pokud si přejete jinou barvu, než aktuálně nabízíme, větší množství nebo jinou přízi od společnosti Himalaya, kontaktujte mě na e-mail info@fajneklubka.cz do 11. 9 . 2020.

 

Krásný den, Blanka

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.