Tkalcovský uzel

Hledáte uzel, který opravdu drží a můžete se na něho spolehnout? Tak jste ho právě našly a jmenuje se TKALCOVSKÝ UZEL. Objevila jsem ho úplnou náhodou. Když jsem začínala šít, docházela jsem k bývalé švadleně. A protože mi také ukazovala, jak šít na overlocku, dostaly jsme se k tématu, jak nejjednodušeji navázat nitě (kdo šijete, tak mi dáte za pravdu, že to je lepší než navlékat všechny nitě znovu). 

 

Do té doby jsem ho neznala, ale jak jsem časem zjistila spousta zručných žen, co háčkují nebo pletou, tento uzel dlouhodobě používají. Proto se i já s vámi velmi ráda podělím o tuto novou dovednost Když uzel správně vytvoříte, příze vám bude držet v jednom kuse. Jak na něj, zjistíte v mém videu na youtube kanále zde.

 

A k čemu ho využijete? Pokaždé, když budete chtít navázat dvě příze, nitě, lana, cokoliv podobného tak, aby uzel drží, byl pevný a vy se na něho mohly spolehnout.

 

Pokud ho zatím neznáte, vyzkoušejte a určitě už nebudete přízi navazovat jinak.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.