O mně

Dobrý den,

Jmenuji se Blanka a vítám Vás v mém internetovém obchodě, kde najdete sortiment pro háčkování i pletení. Tyto ruční práce mě již v dětství učila babička, stejně jako mnohé z Vás. Ocenit jsem je však dokázala až mnohem později, přesněji při rodičovské dovolené s první dcerou. 

Objevovala jsem spoustu krásných věcí, které jsem chtěla své malé slečně dopřát. Vzhledem k tomu, že ne vždy byly šatičky, hračky a jiné doplňky v kvalitě, jakou bych za někdy dosti vysokou cenu očekávala, rozhodla jsem se, že se pustím do vlastní výroby. Můj znovuobjevený koníček brzy získal další rozměr a přerostl ve vášeň. Zhruba po roce jsem si začala pohrávat s myšlenkou vlastního e-shopu. Díky veliké podpoře své rodiny a přátel jsem si mohla tento sen splnit a při druhé rodičovské dovolené založit v únoru 2019 Fajneklubka, která jsou nyní neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. A proč jsou naše klubka „fajna“, inu proto, aby každý věděl, že i v tak razovitem kraji, jakým je Ostravsko, není nouze o kvalitní materiály, nástroje, pomůcky a doplňky pro ztvárnění vašich nápadů.

Najdete u mě příze a doplňky, ze kterých převážně sama háčkuji, především od tureckého výrobce YarnArt, ale také od Vlna-hep či Báječné vlny. Většinu produktů jsem pro Vás sama nafotila. Barvy se mohou lišit dle prohlížecího zařízení. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat. 

A protože vím, že zájem o naučení se háčkovat roste, rozhodla jsem se ve spolupráci s mateřským Centrem BabyFit, uspořádat několik háčkovacích workshopů. Krom nich se v BabyFitu můžeme potkat na Štrikovacích setkáních (dopoledne i odpoledne), jejichž smyslem je společné trávení času při činnosti, která nás baví, poradit si, naučit se něco nového a zároveň je zde k dispozici i hernička pro naše ratolesti. Více informací naleznete na facebooku, instagramu, webových stránkách nebo mi napište.

Děkuji za Vaši přízeň, Blanka

IMG_1710

 

                                                                                                                                                                 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.