Co se za ten týden událo:-)

Ahoj holky,

 

mám pro vás pár novinek. Začneme naší facebookovou skupinou Fajne háčkování: návody, tipy, rady, inspirace. V pátek 4. 6. 2021 jsme si společně rozháčkovaly svetřík VIVID. Návod vymyslela Krampolinka a najdete ho tady. V úvodním setkání jsme měly možnost osobně si popovídat s Katkou, kde nám mimo jiné poradila od jaké barvy začít nebo proč je lepší háčkovat v rozích do očka.  Ostatně na tento kousek se můžete podívat na našem YouTube kanále Fajne Klubka, odkaz je tady. My už teď máme rozháčkované (no některé s turboháčkem ho už mají hotový :-D) první čtverce a jsem moc zvědavá na naše finální svetříky.

V naší FB skupině jsme si také vyzkoušely Večerní štrykování a musím říct, že to byla paráda. A co to je? To jsme se sešly společně v "místnosti", každá si háčkovala to svoje a u toho jsme si povídaly. Už se těším na další:-)

Pokud nechcete být odkázané pouze na psané návody a videa, ale schémata vám (zatím) nic neříkají, pak přesně pro vás je můj nový on-line kurz na čtení schémat, který se uskuteční 15. - 16. 7. Více informací najdete tady

Určitě jste si už také všimly, že nám přibylo pár nových barviček. Konkrétně se jedná o:

 

Mějte se krásně, Blanka

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.