NOVÝ DOPRAVCE - ČESKÁ POŠTA

Jsem moc ráda, že mezi našimi novými přepravci mohu přivítat stabilní a stále se rozšiřující Českou Poštu. A jaké služby od ní můžete využít?

1) Balíkovna

S Balíkovnou si můžete nechat uložit balíček až do 20 kg na jedné z mnoha výdejních míst, které nabízí. Můžete si zvolit poštu, depo, obchod, trafiku. V současné době je přes 2 tisíce výdejních míst. Balíkovny na poště mají záruku přednostního odbavení.
Maximální rozměry jsou 70 cm x 50cm x 50 cm

POZOR V TÝDNU 19.4. - 25.4. 2021 běží akce na dopravu zdarma přes Balíkovnu při nákupu vyšším než 500 Kč.

2) Balík na poštu

Nechejte si svůj balíček uložit na jedné z cca 3 000 pošt po celé České republice. Váha zásilky je do 30 kg. Balíčky jsou rozděleny do dvou kategorií dle nejdelší strany, vel. S je do 35 cm a vel. M do 50 cm.

3) Balík do ruky

Nechejte si doručit Váš balíček pohodlně domů pomoci kurýrní služby od České Pošty. Váha zásilky je do 30 kg. Balíčky jsou rozděleny do dvou kategorií dle nejdelší strany, vel. S je do 35 cm a vel. M do 50 cm.

 

Krásný den, Blanka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.