Objednávka látek

Ahoj,

 

Vím, že je mezi vámi spousta zručných holek, které rády šijí:-) Nově pro vás budu objednávat a prodávat i látky. První objednávka proběhne ve středu cca v 19h. Do té doby mi můžete psát na e-mail info@fajneklubka.cz, na facebooku nebo zavolat :-) A teď to hlavní. Jaké budou:-) Mám dva velkoobchody, ve kterých jsem našla spoustu krásných látek.

 

1) Darre má nádherná bavlněná plátna. Nabízejí už i vánoční látky, koukněte:-) Od letošního roku mají i vlastní vzorované úplety. Ideální odběr 1m, minimálně však 0,5m - musíme se osobně domluvit. Jejich stránky naleznete zde.

 

2) Látky z Kydlinky mají široký sortiment (nejen) pro děti. Úžasné vzory teplákovin a úpletů osloví snad každého. Posuďte sami tady. Ale pozor! Od nich musím odebrat min. 5m ze vzoru, tzn. pokud si od nich něco vyberete, kontaktujte mě a domluvíme se, jestli je reálné vzít menší množství.

 

Věřím, že jste z těchto stránek stejně nadšené jako já a už se těším na vaše tvoření, Blanka

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.