Pozor dočasné omezení při přepravě balíčků domů. Při vyčerpání denního limitu může být zásilka doručena na nejbližší výdejní místo Zásilkovny.

Štrikovací sešlost 27. 9. 2019

Zveme všechny příznivce háčku, jehlic, klubíček a dětí na společnou akci Fajnych Klubek a BabyFitu.

blanka2

Přijďte si společně zaháčkovat, poradit se,  popovídat, dát si kafe, čaj či něco dobrého. V provozu bude zároveň i dopolední hernička, takže o zábavu mají postaráno i ti naši nejmenší. Pokud se Vám líbí zboží z mého obchodu a chtěli byste se na něho osobně podívat, neváhejte a napište mi. Ráda Vám ho sebou přinesu. Nabízím Vám také možnost udělat si u mne dopředu objednávku a již zaplacené zboží Vám rovnou donesu. Nemusíte pro něho nikam zvlášť chodit či platit poštovné.

Tuto akci budeme pořádat pravidelně 1 - 2 x měsíčně (v dopoledních i odpoledních hodinách). Vstup je 50 Kč na dospělou osobu. Své místo si rezervujte na e-mailu info@fajneklubka.cz

 

Těším se na společné setkání, Blanka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.